دانلود مقاله

دانلود مقاله

میهمان گرامی خوش آمدید ... شما می توانید با عضویت در سایت و خرید بسته های اعتباری، از تخفیف ویژه برخوردار شوید ...
قوانین و مقررات سایت
 • لطفا قوانین و مقررات سایت را با دقت بخوانید :

  - پیش از ارتباط با بخش پشتیبانی، سردبیری یا مدیریت، قسمت سوالات متداول و بخش آموزش را مطالعه کنید.

   این سایت در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت کرده و گردانندگان این سایت خود را ملزم و متعهد به اجرای این قوانین می دانند.

  این سایت کلیه قوانین کپی رایت و قوانین مرتبط با حقوق مولفان را رعایت می کند. درصورتیکه بخشی از سایت را ناقض این قوانین می دانید، به همراه مدارک معتبر به بخش سردبیری اطلاع دهید.

  بسیاری از فایل هایی که در سایت مشاهده می کنید و فاقد متن کامل هستند، در پایگاه داده های سایت وجود دارند، ولی به علت رعایت حقوق مولف، این سایت از قرار دادن متن کامل آنها خودداری کرده است.

  محتوای ارائه شده در این پایگاه اطلاعاتی، از منابع موجود تهیه شده و مدیران سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای در اختیار داده شده، ندارند. لطفا توجه داشته باشید که فایل اصلی بعضی از مقالات یا دیگر انواع فایل‏ها ناقص می‏باشد (عدم وجود شکل، یا بروز ایراد در هنگام تبدیل کردن به فرمت .pdf که در صورت مشاهده اطلاع رسانی صورت می گیرد) که در اینصورت اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت. اگر توضیحات مربوط به فایل ناقص بوده و یا فاقد توضیحات لازم در زمینه نقص فایل باشد، ما مسئولیت راپذیرفته و هزینه پرداختی به مشتری بازپس داده خواهد شد.

  - درصورتیکه کاربران محترم فایلی حاوی ایراد ساختاری پیدا کنند (که در قسمت توضیحات، هیچگونه مطلبی درج نشده باشد)، لطفا به قسمت پشتیبانی اطلاع داده تا در صورت امکان فایل بدون ایراد بارگذاری و در صورت عدم امکان، هزینه پرداختی عودت داده شود.

  کلیه مشخصات مرتبط با یک مقاله یا کتاب (از قبیل تعداد صفحات، سال انتشار و نویسندگان و حتی کیفیت فایل) در دسترس پژوهشگران و بازدیدکنندگان سایت قرار می گیرد. لطف پیش از پرداخت وجه، به این موارد کاملا دقت داشته باشید.

  کاربران با استفاده از محتوای ارائه شده در این سایت می پذیرند که از قوانین این سایت آگاهی داشته و ملزم به رعایت این قوانین هستند. درصورتیکه برحسب نیاز این قوانین تغییر کنند، در همین صفحه اطلاع رسانی لازم صورت می گیرد و جایگزین قوانین پیشین خواهند بود.


  حریم خصوصی کاربران

  اطلاعات وارد شده توسط شما هرچند که مهم و ارزشمند است، ولی توسط گردانندگان این سایت مورد ارزیابی، تحلیل و استفاده قرار نخواهد گرفت. این اطلاعات (تکی یا گروهی) به هیچ فرد یا سازمانی ارائه نخواهد شد.

  کاربران مختار هستند که دریافت خبرنامه را لغو کنند.

  در هنگام پرداخت الکترونیکی مستقیما به درگاه بانکی متصل خواهید شد. اطلاعات بانکی و مالی شما در دسترس این سایت و گردانندگانش نخواهد بود. لطفا همیشه در هنگام پرداخت الکترونیکی از اصالت درگاه پرداخت بانکی مطمئن شوید.

  از آنجا که کلیه فعالیت های این سایت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و بنا به درخواست مشتری فاکتور خرید صادر می شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است.

  آدرس ایمیل و شماره تلفن همراهی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند، مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های این سایت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

  اطلاع رسانی های پیامکی این سایت تنها از طریق شماره 500003353553 صورت می گیرد. مراقب کلاهبرداران باشید.

  این سایت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد. امیدواریم که شاهد پیشرفت روزافزون علمی و عملی کشور عزیزمان ایران باشیم.