دانلود مقاله

دانلود مقاله

میهمان گرامی خوش آمدید ... شما می توانید با عضویت در سایت و خرید بسته های اعتباری، از تخفیف ویژه برخوردار شوید ...
سوالات متداول
پاسخ :

 در صورتی که بنا به هر دلیلی، یک فایل دو بار خریداری شده و دو بار بایت یک فایل هزینه پرداخت کرده اید، ابتدا در وبسایت از طریق گزینه عضویت جدید فرایند ثبت نام را انجام داده و پس از آن از طریق فرم تماس با ما مشکل را اعلام فرمایید تا حساب کاربری شما به میزان مبلغ پرداختی افزایش اعتبار داده شود.

بدیهی است که از این اعتبار در هر زمان که لازم باشد می  توانید برای خرید منابع از پایگاه جامع پژوهشگران(علم دی بی) استفاده کنید.


پاسخ :

 - دانشگاه ها، نهادهای دولتی و خصوصی و سازمان ها برای دریافت اشتراک برای کارکنان خود می توانند با پر کردن فرم تماس با ما یا ارسال کردن یک ایمیل با موضوع «اشتراک» در همان بخش «تماس با ما»، در اسرع وقت پنل های اشتراک را دریافت کنند. فراموش نکنید که مشخصات تماس خودتان و ساعت ها و روزهای کاری که می توان با شما در تماس بود را ذکر نمایید.

- جهت حمایت از کنفرانس ها، سمینارها و دیگر فعالیت های علمی و پژوهشی، تا زمان راه اندازی سایت حمایتی ما، می توانید با پر کردن فرم تماس با ما یا ارسال کردن یک ایمیل با موضوع «حمایت» در همان بخش «تماس با ما»، در اسرع وقت پنل های حماتی را دریافت کنید.

پاسخ :

 درصورتیکه فکر یا ایده ای مرتبط با این سایت دارید که به نظر شما می توان آن را پروراند و به مرحله اجرا درآورد، حتما با ما تماس بگیرید. می توانید با ایمیل بیان شده در بخش تماس با ما یک ایمیل با موضوع «همکاری» برای ما ارسال کنید. ما دست کلیه دوستان و همکاران را به گرمی می فشاریم و از ایده های خلاق استقبال می کنیم.

پاسخ :

 با تکمیل ثبت نام خود در حساب کاربری می توانید همان لحظه از 2000 تومان اعتبار بهره مند شوید.
در حساب کاربری خود می توانید با کلیک کردن بر روی «خرید بسته اعتباری»، بسته های مختلفی را با تخفیف های خاص خریداری کنید.
در مناسبت های مختلف به کاربران سایت (افرادی که ثبت نام خود را تکمیل کرده اند) اعتبار رایگان اهدا خواهد شد.

پاسخ :

سعی شده تا تمامی مطالب موجود در سایت به فرمت کتاب الکترونیکی pdf در دسترس پژوهشگران قرار گیرد. با این وجود، بعضی از مطالب نیز به فرمت djvu می باشند. برای استفاده از اسناد به فرمت pdf می توانید نرم افزار Adobe Reader را از اینجا و برای مطالعه اسناد به فرمت djvu نرم افزار Windjvu را از اینجا دانلود کنید.
هیچ یک از مطالب به فرمت kindle نیست (azw).
هیچ یک از مطالب به فرمت html نیست.
هیچ یک از مطالب به فرمت epub نیست.
هیچ یک از مطالب به فرمت doc و docx نیست.
هیچ یک از مطالب به فرمت txt یا rtf نیست.

پاسخ :

- پوشه spam در ایمیل خود را نیز بررسی کنید.
- بررسی کنید که آیا ایمیل خود را صحیح وارد کرده اید یا خیر.
- درصورتیکه پس از گذشت مدتی، ایمیل مربوط به خرید خود را دریافت نکردید، لطفا بررسی کنید که آیا پول از حساب شما کسر شده است یا خیر. (توصیه می شود که در درگاه بانکی ایمیل خود را نیز وارد کنید). آیا ایمیل بانک مبنی بر انجام تراکنش بانکی را دریافت کرده اید؟ ممکن است مشکل از درگاه بانکی بوده و پس از مدتی پول به حساب شما بازگردانده شود. اگر احساس می کنید که مشکل از طرف سایت بوده، اصلا جای نگرانی نیست، کلیه تراکنش های موفق و ناموفق ثبت می شوند. کافیست از طریق بخش تماس با ما، مشکل را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت رضایت شما جلب گردد. فقط لطفا تاریخ دقیق و ساعت حدودی خرید خود را نیز قید فرمایید.

پاسخ :

در 99 درصد موارد این مشکل مربوط به نصب نبودن فونت های لازم در کامپیوتر شماست (برخی از نرم افزارهای ساخت فایل pdf برای کم کردن حجم فایل، فونت را درون فایل pdf جاسازی نمی کنند). برای برطرف کردن این مشکل لازم است که تعدادی از فونت ها را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.
برای این کار فونت ها را از اینجا دانلود کرده، از حالت فشرده خارج کنید، فونت ها را کپی کرده و در کامپیوتر خود به درایو نصب ویندوز رفته، پوشه Windows را باز کنید، سپس به پوشه Fonts رفته و فونت ها را در این پوشه قرار دهید (paste کنید). با راه اندازی مجدد رایانه، سیستم از این فونت ها استفاده خواهد کرد و فایل های شما مرتب نشان داده خواهد شد.
در موارد اندکی ممکن است اشکال از فایل pdf باشد. در این حالت عموما اطلاع رسانی در صفحه مشخصات مقاله یا کتاب صورت گرفته است. متاسفانه برای این مشکل هیچگونه راه حلی وجود ندارد!

پاسخ :

کلمه مورد نظر خود را بررسی کنید.
اگر کلمه را از جایی کپی کرده اید، بررسی کنید که حرف های آن کلمه حاوی (ی) یا (ک) یا (هـ) عربی نباشند.
کلمه مورد جستجو نباید حاوی واج های صدا (  ـَ  ـِ  ـُ  ) یا تنوین (  ـً  ـٍ  ـٌ  ) یا تشدید (  ـّ  ) باشد.
اگر کلمه دو بخشی است، بین دو بخش نباید نیم فاصله قرار داشته باشد. همچنین هر یک از بخش ها را نیز به صورت جداگانه جستجو کنید.
بعضی از کلمات به دو یا چند صورت مختلف نوشته می شوند (مثل تهران یا طهران)
برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر اینجا کلیک کنید.


پاسخ :

  از نوار بالای صفحه بر روی دکمه «عضو جدید هستم» کلیک کنید. در صفحه عضویت، از کادر سمت چپ بر روی لینک «درخواست مجدد لینک فعالسازی» کلیک کنید. با انجام این کار، لینک فعالسازی جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.