دانلود مقاله

دانلود مقاله

میهمان گرامی خوش آمدید ... شما می توانید با عضویت در سایت و خرید بسته های اعتباری، از تخفیف ویژه برخوردار شوید ...
درباره ما
 • ایده اولیه شکل گیری این پایگاه به سال 1388 بر می گردد.
  همزمان با شدت گرفتن تحریم ها، دسترسی دانشگاه های ایرانی به سایت های نمایه کننده مقالات یک به یک مسدود شد. بسیاری از دانشجویان و اساتید از آخرین فرصت های موجود استفاده کرده و مقالات مناسب و به روز رشته خود را با سرعت دانلود کردند. بعضی دیگر نیز دست به دامان دوستان مشغول به تحصیل خود در دانشگاه های خارج از کشور شده و با بدست آوردن نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی آنها، شروع به دانلود حجمی مقالات کردند.
  در این زمان، ما به فکر وارد کردن اطلاعات و داده ها به داخل کشور افتادیم. با تلاش بسیاری از دوستان و فقط طی مدت چهار ماه، حجم عظیم و کاملی از سایت های معتبر نمایه کننده مقالات، آماده سازی و مدون شد. اما بنا به مشکلاتی، انجام این پروژه به تاخیر افتاد.
  اکنون پس از گذشت سال ها از آن زمان، خوشوقتیم اعلام کنیم که حجم بالایی از اطلاعات را به دیتابیس خود اضافه کرده ایم. حتی اطلاعات و مقالاتی که انتشارات بین المللی معتبر هم از آنها بی اطلاع هستند و در گوگل هم هیچ نشانی از آنها نخواهید یافت! این اطلاعات همگی تست شده و سالم هستند و بطور فیزیکی در کشور نگهداری می شوند.
  داشتن چنین حجمی از اطلاعات بدون قابلیت جستجو در آنها کاملا بی فایده خواهد بود. بنابراین دست به کار شدیم و سیستمی مختص به خودمان طراحی کردیم تا جستجویی هوشمند را ارائه دهیم.

  سیاست کاری گردانندگان علم دی بی، جمع آوری و بروزآوری داده ها می باشد. در صورت نیاز به مدرکی خاص، وظیفه خود می دانیم که آن مدرک را برای مشتری تامین کنیم.

  این پایگاه در سه فاز طراحی خواهد شد.
  فاز اول: فراهم آوردن حجمی مناسب از اطلاعات برای دانش پژوهان گرامی
  فاز دوم: تکمیل اطلاعات و تصحیح پایگاه های داده مرتبط با اسناد علمی
  فاز سوم: تکمیل نهایی پایگاه داده و بروزآوری منظم.
   
  در حال حاضر، پایگاه جامع پژوهشگران (علم دی بی) به صورت مستمر مقالات کنفرانس های ملی و بین المللی را آماده سازی و در اختیار عموم پژوهشگران و دانشجویان کشور قرار می دهد.
   
  لازم به ذکر است در دیتابیس جامع علم دی بی می توانید به مقالات کنفرانس های ملی از سال 1363 تا کنون و کنفرانس های بین المللی از سال 1961 تا کنون دسترسی داشته باشید.

  دست همه دوستان را به گرمی میفشاریم و منتظر نظرات و انتقادهای سازنده شما هستیم.

  نقاط قوت پایگاه جامع پژوهشگران (علم دی بی):
  - دیتابیس کامل
  - جستجوی هوشمند و قوی
  - قیمت پایین